Bossmo & Ytteren IL Skigruppa 
Øyjordsveien 1
8616 Mo i Rana


Styrets sammensetning 2020/2021 Verv 


Leder

Hilde Thoresen

Mob: 952 54295

hilde.thoresen@me.com


Nestleder

Bjørn Krane

Mob: 95261435

bjorn.krane.@advhelg.no


Sekretær & Webansvarlig

Hilde Klemmetvoll

Mob: 958 77607

hilde.klemmetvoll@gmail.com


Sportslig leder skiskyting

Øyvind Snefjellå 

Mob: 913 71 346

snefjell@online.no


Sportslig leder langrenn

Martin Steinmo 

Mob: 920 44 997

steinmo.martin@gmail.com


Kasserer:
Åse Lantz-Juløy

Mob: 95123295

aasejuloy@gmail.com


Styremedlem:

Ole Petter Rundhaug 

Mob: 952 54 183

ole.petter.rundhaug@ru.no


Styremedlem:

Maibritt Leirvik 

Mob: 957 01 783

maibrittl@icloud.com


Styremedlem:

Elisabet Sandhei 

Mob: 918 80 598

elisabet.sandhei@gmail.com


Ungdomsrepresentant:

Eirik Fjelddahl Hagen

Mob: 948 78 531

eirikfhagen@hotmail.com





Annet:
Backup web/foto:

Lise Mari Løvstrand
Mobil: 95241412
foto@lisemari.no


Levert av IdrettenOnline