STYRET I SKIGRUPPA


Leder 

Hilde Thoresen 

hilde.thoresen@me.com

Mob. 952 54 295


Nestleder

Bjørn Krane

krane@advhelg.no

Mob. 952 61 435


Leder langrenn

Martin Steinmo

steinmo.martin@gmail.com

Mob. 920 44 997‬


Leder skiskyting

Jesper Andersen

jesper@fysikalske.no

Mob. 402 35 439


Kasserer 

Trude Fjelldahl

trudef@hotmail.no

Mob. 958 35 192


Sekretær

Maibritt Leirvik 

maibrittl@icloud.com

Mob. 957 01 783


Styremedlem

Elisabeth Sandhei

elisabet.sandhei@gmail.com

Mob. 

VELKOMMEN TIL SKIGRUPPA 


Har du nettopp startet på skolen og er usikker på hvilke aktiviteter du skal være med på?

Eller er du bare nysgjerrig på hva Bossmo & Ytteren SKI holder på med

Vi har et tilbud til deg!

Våre trenere er positive og motiverende og de vil utelukkende fokusere på skiglede.

Mye av informasjonen finner du på våre facebookgrupper. Her er det bare å søke opp og melde seg inn. 

Facebookgruppe med info til alle. 


Skileik (fra 6 år)

Som navnet tilsier er det nettopp dette vi bedriver. Leke med ski på beina, det er mulig. Du vil se at det er mye som kan gjøres med ski på beina! Nysgjerrig? Kom på trening, bli med! På høstparten starter vi med utendørs lek uten ski, når den deilige snøen laver ned spenner vi på oss skiene og fortsetter leken! Og hvis du som forelder vil være med på treningene er det helt i orden. Kanskje dere også vil leke dere sammen med barna eller ta dere en tur i sporet. Det er supert! Det handler om å fremme skiglede og det vil skje når barna ser dere i løypene

Hovedtrener:

Jørgen Pedersen Mob. 414 63 570

Hilde Moholt

Åse Lantz Juløy

Facebookgruppe SKILEIK




Mye av informasjonen finner du på våre facebookgrupper. Her er det bare å søke opp og melde seg inn. 



Levert av IdrettenOnline