Bossmo & Ytteren IL Skigruppa 
Øyjordsveien 1
8616 Mo i Rana 


Styrets sammensetning 2022/2023 Verv 


Leder

Bjørn Krane

Mob: 95261435

krane@advhelg.no


Nestleder

Øystein Sekse Øie

Mob: 90824497

oysoie@gmail.com


Sekretær & Webansvarlig

Hilde Klemmetvoll

Mob: 95877607

hilde.klemmetvoll@gmail.com


Sportslig leder skiskyting

Helge Ranum

Mob: 91909394

helge.ranum@ntebb.no


Sportslig leder langrenn

Martin Steinmo 

Mob: 92044997

steinmo.martin@gmail.com


Kasserer:
Trude Fjelddahl

Mob: 95835192   

trudef@hotmail.no



Styremedlem:

Ole Petter Rundhaug 

Mob: 95254183

ole.petter.rundhaug@ru.no


Styremedlem:

Fredrik Gjesbakk

Mob: 90870458

fredrik.gjesbakk@online.no


Styremedlem:

Trine Lise Grunnvåg-Olsen

Mob: 94374129

trineliseol@gmail.com


Styremedlem:

Øystein Sekse Øie

Mob: 90824497

oysoie@gmail.com


Ungdomsrepresentant:

Eirik Fjelddahl Hagen

Mob: 948 78 531

eirikfhagen@hotmail.com